Wawrzyny

Inicjatywy

Hej!

Jestem odpowiedzialna za wszystkie aktywności w Duszpasterstwie związane z modlitwą i rozwojem duchowości. Poniżej znajdziesz je wszystkie. Jeżeli odnajdujesz się w modlitwie spontanicznej, pełnej ekspresji i uwielbienia – zerknij na wspólnotę Odnowy w Duchu Świętym. Jeżeli lepiej czujesz się modląc się indywidualnie i kontemplacyjnie – rzuć okiem na spotkania Taizé. Na pewno znajdziesz coś dla siebie!

~ Weronika Byczuk
   tel. +48 668 288 499

Róża Różańcowa

Odnowa wiary w Duchu Świętym

Liturgiczna Służba Ołtarza

Wawrzynowe dary

Diakonia Uwielbienia Tańcem

Wawrzynowe Lekcje Religii

Krąg Biblijny

Modlitwy Taizé

Modlitwa Wstawiennicza

Wykłady Patriotyczny

Cześć!

 W Duszpasterstwie odpowiadam za wszelkie aktywności związane z utrzymaniem i zagospodarowaniem Naszego wspólnego domu. Jeżeli lubić działać i konkretnie pracować na rzecz drugiego człowieka lub całej wspólnoty – zapoznaj się proszę z poniższymi propozycjami. Każda para rąk do pracy się przyda – w razie czego odezwij się do mnie!

~ Mateusz Bębnowicz
   tel. +48 536 896 677

Sprzątanie

Działka Wawrzynowa

Wawrzynowy Wolontariat

Wieczerza

Siódemki

Kwiaty w Kaplicy

Kwiaty w Kaplicy

Bal na 200 par

Pieniek

Siemka!

Życie w DA to nie tylko praca, modlitwa i mury Naszego Duszpasterstwa. Wszelkie wspólne przedsięwzięcia związane ze sportem i kulturą znajdziesz właśnie tu! Lubisz grać w siatkówkę, koszykówkę lub piłkę nożną ? Umiesz śpiewać albo grać na jakimkolwiek instrumencie ? Uwielbiasz wspólne wyjścia do kina albo chcesz sam jakieś wyjście zorganizować ? Zapraszam właśnie CIEBIE do kontaktu ze mną – o wszystkim Ci opowiem!

~ Michael Kuchta
   tel. +48 577 853 215

Biały Dunajec

Turystyka

Sylwester w Bukowcu

Muzyczni

Piłka Nożna - Spać nie można

Wawrzynowa Salka

Pielgrzymka do Częstochowy

Lednica

Cześć!

W Duszpasterstwie jestem odpowiedzialna za szeroko pojęte wawrzynowe media. Tworzenie grafik sprawia Ci przyjemność? Interesujesz się fotografią? A może chciałbyś rozpocząć swoją przygodę z prowadzeniem Facebooka lub Instagrama? Jeśli na którekolwiek pytanie odpowiedziałeś “tak”, to chciałabym Cię zaprosić do wawrzynowych medialnych. Na pewno znajdziesz coś, w czym się świetnie odnajdziesz!

~ Alicja Baran
   tel. +48 517 219 096

Media społecznościowe

Fotografia