Biały Dunajec

Biały Dunajec to Obóz Adaptacyjny Duszpasterstw Akademickich Wrocławia i Opola w Białym Dunajcu. To Obóz, który już od ponad 30 lat odbywa się w malowniczej miejscowości Biały Dunajec położonej u podnóża Tatr, oddalonej ok. 10km od Zakopanego.

Wyjazd organizowany jest przez studentów i dla studentów głównie z myślą o osobach rozpoczynających swoją przygodę ze studiami, jak i dla osób, które nie są związane ze środowiskiem duszpasterstw akademickich Wrocławia i Opola.

Na obozie zwiedzamy wszystkie zakątki Tatr! Integrujemy się, bawimy, gotujemy, ale przede wszystkim poznajemy drugiego człowieka we wszystkich naszych aktywnościach. Na Obozie nie brakuje również czasu na spotkanie z Bogiem i refleksje. Co roku organizowane są stałe wydarzenia takie jak zawody sportowe, Bieg otrzęsinowy, czy Festiwal Piosenki Wszelakiej. Tu nie ma czasu na nudę, a doba wciąż ma zbyt mało godzin!

To jak? Jesteś gotowy na wspaniałą przygodę swojego życia?

Nie zwlekaj, zapisy ruszają od czerwca! Oczywiście zapraszamy do chaty WawrzYnowej.

ZDJĘCIA Z ROKU 2019 -> https://drive.google.com/drive/u/1/folders/1kG1QwV5Jbhco1kVDWMySgsgIW6tl605k?fbclid=IwAR2ViNCK7gLElJtZuQXGCnKqLHExjMQDo7WR5xJu3zj-jMJruKIyOzzPTmM

ZAPISY TUTAJ