Wawrzyny

Biały Dunajec 2023 – zaproszenie do naszej wawrzynowej Chaty!

Jesteś już po sesji i myślisz o wakacjach? Mamy dla Ciebie propozycję, którą naprawdę warto rozważyć. Powie Ci to każdy Wawrzyn! Zapraszamy Cię na Biały Dunajec właśnie z nami – Wawrzynami!

Dlaczego warto wybrać wawrzynową chatkę?
– będzie nas ponad 70 osób, dzięki czemu będziesz mógł nawiązać relacje z wieloma ludźmi, którzy tak jak Ty wkraczają w duszpasterstwo!
– temat naszej chaty to lot w kosmos – po przybyciu do Białego Dunajca rozpoczniesz swoją kosmiczną przygodę (bycie w naszym duszpasterstwie właśnie takie jest – nieziemskie!)
– z naszej chatki codziennie wyrusza około 6-7 tras w Tatry, przez co znajdziesz coś dla siebie niezależnie od swoich umiejętności, damy Ci też możliwość ich rozwinięcia!
– mamy świetnych kuchennych, którzy nauczeni doświadczeniem nie pozwolą Ci głodować!
– jesteśmy świetni w siatę, a z obozu wracamy ze złotem, więc jeśli jesteś fanem tego sportu po prostu musisz do nas dołączyć!
– po dwóch tygodniach spędzonych razem będziemy jedną wielką rodziną, która razem pewnym krokiem wejdzie w nowy rok akademicki!

Czy czujesz się przekonany żeby pojechać właśnie z nami? Nie czekaj z zapisami, miejsca rozchodzą się jak świeże bułeczki!