Wawrzyny

Modlitwa wstawiennicza

Integralną częścią wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym jest diakonia modlitwy wstawienniczej, o której być może niewielu wie. Diakonia realizuje posługę na wzór tych, którzy przynieśli paralityka na noszach i spuścili go przez dach, by ten spotkał się z Jezusem. Podobnie i my pomagamy innym w otwarciu się na Boże działanie, posługujemy charyzmatem Słowa czy proroctwa dla zbudowania człowieka. Modlimy się wstawienniczo, prosząc Boga o łaski, a także o uzdrowienie czy uwolnienie. Pomagamy rozeznać przyczyny różnych sytuacji życiowych, modlimy się też w polecanych nam intencjach.

Naszym opiekunem jest ojciec Michał Serwiński. W swojej posłudze opieramy się na nauczaniu i dokumentach Kościoła Katolickiego na temat modlitwy wstawienniczej.

Aby skorzystać z modlitwy wstawienniczej, trzeba być w stanie łaski uświęcającej. Najlepiej zapisać się na modlitwę wcześniej – osobiście lub telefonicznie.

Spotkania odbywają się we wtorki o godzinie 20:00 po wieczornej Mszy św. w sali kominkowej.    Zapraszamy też serdecznie osoby, które czują w sercu pragnienie, aby modlić się za innych. Być może to będzie Twoje miejsce we wspólnocie po zakończeniu seminarium podstawowego lub kontynuacji?

Jeśli chcesz zapisać się na modlitwę, polecić nam swoje intencje czy masz pragnienie przystąpienia do diakonii – przyjdź po mszy św. w środę do sali kominkowej, umów się telefonicznie – nr 604 148 728 lub napisz na adres: wawrzyny.modlitwa@gmail.com

Telefon: 604 148 728