Przekaż nam swój 1%

Wypełnij PIT online!

 

Film promujący akcję 1% dla naszego Duszpasterstwa:

 

Przekaż nam swój 1%, a razem zdziałamy wiele.
Przyjaciele, absolwenci i studenci Wspólnoty „Wawrzynowej”
Każda osoba odprowadzająca podatki ma możliwość przekazania 1% podatku na rzecz danej Organizacji Pożytku Publicznego. I warto z tej możliwości skorzystać, ponieważ sposób wypełnienia PITu jest bardzo prosty, a uzyskane finanse pozwolą nam na dalszą działalność D.A. Wawrzyny.
Szanowny Wawrzynie (Podatniku) to Ty decydujesz na co idą Twoje środki z 1%. Więc jeśli chcesz nas wspomóc to w PITach musisz wpisać nasz nr KRS 0000086185 wtedy Urząd Skarbowy przekaże na nasze konto należny podatek 1%. W ten sposób będziesz miał pewność, że pieniądze wpłyną na nasze konto, a dzięki temu będziemy mogli dalej wspierać naszą wspólnotę.
Teraz Ty masz szansę dołożyć swoją cegiełkę. Nie ważne jest to, czy masz dorywczą, studencką pracę, czy Twoja sytuacja materialna jest już stabilna- jeśli masz chęć- przekaż 1% podatku na Duszpasterstwo.
Jeśli chcesz pomóc, to wersji papierowej wpisz w PIT -ach nasz nr KRS 0000086185, a dla tych, którzy rozliczają się internetowo mamy ułatwienie.
Niżej zamieszczamy link przekierowujący do bezpłatnej wersji programu on-line, który służy do rozliczania PITów dla OPP uprawnionych do otrzymania 1% podatku za 2018 rok. Korzystając z tych sposobów, masz pewność, że Twój 1 % trafi na dalszy rozwój naszego Duszpasterstwa.
Aktywny link. Pamiętaj: KRS 0000086185
https://www.e-pity.pl/pity-2018/program-online-epity-2019-KRS-0000086185
To właśnie ten symboliczny 1% pomógł wesprzeć działalność stowarzyszenia w minionym roku. Studenci mogli po porannych mszach zostać na śniadaniu, a w czwartki spędzać wspólnie czas przy wieczerzach. Wszyscy chętni mogli brać udział w spotkaniach formacyjnych oraz rekolekcjach dofinansowanych ze wspólnych datków. Często nie zdajemy sobie sprawy z tego, że utrzymanie strony internetowej, zakup środków czystości i materiałów sanitarnych do ośrodka akademickiego, a także zakup artykułów liturgicznych czy węgla to spore koszty. Poza tym w ośrodku akademickim na Bujwida istnieje wiele grup, realizujemy mnóstwo inicjatyw.
Wasze dotychczasowe wsparcie przekonuje nas, że warto pomagać innym, będąc samemu obdarowanym. Wielu z Was dorastało w tym miejscu, a teraz ma szansę wspierać dalszy rozwój Duszpasterstwa. W tym roku również zwracamy się z prośbą o Waszą pomoc, która już zdziałała tyle dobrego. Za ogromne serce okazane do tej pory, serdecznie dziękujemy w imieniu całej wspólnoty „Wawrzynowej”.

Duszpasterz Akademicki
Stanisław Orzechowski
Przewodniczący Stowarzyszenia 
Wiesław „Kuzyn” Wowk