55-lecie Orzecha

Aktualności

ZAPROSZENIE

Kochani Studenci, Absolwenci i Przyjaciele Duszpasterstwa Akademickiego Wawrzyny,

Nasz Drogi Duszpasterz, Ksiądz Stanisław Orzechowski „Orzech”, obchodzi w tym roku Jubileusz 55-lecia Służby Kapłańskiej. Jesteśmy wdzięczni Panu Bogu za to, że postawił On na naszej drodze tak wyjątkowego duszpasterza, który ukształtował chrześcijańskie życia wielu z nas.

Pragniemy podziękować Bogu za długą i piękną służbę Orzecha wspólną Eucharystią w Duszpasterstwie Akademickim „Wawrzyny”. Chcemy wypraszać dla Niego dalsze potrzebne łaski, szczególnie łaskę zdrowia.

Msza Święta będzie sprawowana w dniu 16 czerwca 2019 roku o godz. 12:00.

Zapraszamy Was do obecności w tym dniu na wspólnej modlitwie. Po Mszy Świętej zapraszamy do holu na poczęstunek: ciasto i herbatę.

Prosimy o przyniesienie ciasta, jeśli to możliwe.

Chcemy naszemu Jubilatowi sprawić prezent. Prezentem, który ucieszyłby Orzecha, i ułatwiłby mu bezpieczne poruszanie się, jest nowy samochód (dotychczasowy jest mocno zużyty i ulega częstym awariom).

Wierzymy, że wspólnie, uda nam się zrealizować to marzenie. Wszystkie osoby, które chciałyby się przyłączyć do tej inicjatywy, prosimy o wpłaty na specjalne konto Stowarzyszenia Przyjaciół Duszpasterstwa Akademickiego Wawrzyny, ul. Bujwida 49/51 na nr konta:

05 1090 2590 0000 0001 4260 2420

z dopiskiem: „darowizna Orzech”.

Poprzedni
Ognisko wawrzynowe / Uroczystość Zesłania Ducha Świętego
Następny
Nagranie kazania – 55 rocznica święceń kapłańskich