Spotkanie Odpowiedzialnych

Aktualności

spotkanie_odpowiedzialnych

Kochane Wawrzyny !

Niedługo Spotkanie Odpowiedzialnych. Podejdźmy do tego wydarzenia ze świadomością, że SŁUŻYMY we wspólnocie, w naszym studenckim DOMU, że robimy coś dla Chwały samego Boga!!!

Mamy wiele inicjatyw, wyjazdów, spotkań w duszpasterstwie, w których warto jest brać udział. Dlatego ZAPRASZAMY Was wszystkich na spotkanie organizacyjne, gdzie dowiecie się jak wygląda struktura duszpasterstwa, jakie są przyszłe wydarzenia, grupy w których można modlić się, rozwijać swoje talenty, bawić się, poznawać ludzi, pomagać innym. Możecie zaangażować się w wiele odpowiedzialności, które będziemy na tym spotkaniu rozdzielać. Poniżej wypiszemy Wam grupy, które istnieją w DA. Wybierać będziemy liderów grup i osoby które będą chciały zająć się posiłkami, porządkiem i innymi ważnymi sprawami.

Spotkanie odbędzie się w salce Jesionowej, 11 października (niedziela) o godzinie 17:30.

Przedstawiamy wykaz imprez, co do których organizacji POTRZEBUJEMY WAS:
• Zaduszki – wyjeżdżamy na początku listopada i organizujemy przedstawienie – prosimy o pomoc osoby lubiące teatr, z pomysłami. Wyjeżdżamy wszyscy, by spędzić wspólny wieczór. po występie czeka nas pewnie cudowne ognisko i śpiew 🙂
• Andrzejki – co roku organizujemy andrzejki tematyczne – w zeszłym roku był Pan Tadeusz.. ciekawe w co przebierzemy się w tym roku? 🙂 Zabawa kończy się Mszą Św. adwentową 🙂 Potrzebujemy organizatorów!
• w grudniu czeka nas także niezapomniany Sylwester 😉 – potrzebujemy i tu organizatorów
• Bal na 100 par – międzyduszpasterski bal – potrzeba dwóch organizatorów
• Europejskie czuwanie w Taize – Sylwester z Taize – również potrzeba dwóch organizatorów

Jeśli się zgłosisz do organizacji wiedz, że Ci w tym pomożemy!

Bądź, przyjdź, zapraszamy, czekamy 😉

Prezydenci i premierzy: Ewa, Marta, Marcin, Rafał, Mateusz

Następny
Konkurs Wawrzyny na krańcu Świata